Hakkımda

Güneş ER

gunes-er

11 Ocak 1983 yılında İzmir’de doğdum. Babamın görevi nedeniyle Diyarbakır, İzmir ve Balıkesir’de yaşama şansım oldu. 2003 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum.

Sonrasında 1 yıl Balıkesir’de özel bir eğitim kurumunda bilgisayar öğretmeni olarak görev yaptım. Burada 200’e yakın öğrenciye Windows, Office ve internet, Turbo Pascal ve Delphi 5 öğretmeye çalıştım.

2005 yılında İzmir’de düzenlenen Dünya Üniversite Yaz Oyunları’da Meteksan Bilişim firmasında Teknik Destek Uzmanı olarak çalıştım. Burada işimi yaparken farklı ülkelerden insanlarla tanışma fırsatı buldum.

Oyunlar sonrasında 4 yıl kadar sürecek Vestel Dijital maceram başladı. Burada ilk etap Türkiye’nin ilk yerli notebook projesi içinde yer aldım. Son 2 yılında ise RMA konusunda çalıştım. Şubat 2009’da ayrıldım.

Bir süre kafa dinledikten sonra Soobe’de e-ticaret geliştirme sorumlusu olarak çalıştım.

Temmuz 2010’dan bu yana Fikir Medya Dijital Reklam Ajansı’nda sosyal medya, dijital pazarlama, Google, Facebook reklamcılığı konularında  çalışmalar yapıyorum.

Ayrıca ajans çalışmaları dışında freelance sosyal medya ve dijital iletişim yönetimi hizmeti veriyorum.

Freelance olarak benden sosyal medya ve dijital iletişim yönetimi hizmeti almak isterseniz info@guneser.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

 

Instagram

Instagram has returned invalid data.